Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zyrtarë të Misionit në Kosovë, të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim Evropian bëjnë të ditur sot se ka arritur në pesë numri i degëve të partive serbe nga Serbia, që kanë aplikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e përgjithshme të nëntorit në Kosovë.
XS
SM
MD
LG