Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush, ka vlerësuar pozitivisht gjashtë mujorin e parë të qëndrimit të tij në detyrë. Ai tha se ishte i kënaqur me punën e bërë nga administrata e tij prej 24 janarit, duke iu referuar cështjeve të brendshme dhe atyre ndërkombëtare.
XS
SM
MD
LG