Ndërlidhjet

SHKUP


Ambasadori i NATO-s në Maqedoni, Hansjoerg Eiff ka thënë se i ka përcjellë presidentit maqedonas, Boris Trajkovski, mesazhin e Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s, lordit George Robertson se NATO-ja do të asistojë në grumbullimin e armëve dhe municioneve të guerrilasve shqiptarë. Ambasadori Eiff nuk ka dhënë hollësi rreth atij mesazhi.
XS
SM
MD
LG