Ndërlidhjet

PODGORICË


10 të vdekur dhe gjashtë të plagosur është bilanci i një aksidenti të rëndë automobilistik në rrugën Podgoricë-Cetinjë. Autoritetet spitalore të kryeqytetit malazez, njoftuan se dy vajza të shtruara urgjentisht për mjekim vdiqën sot.
XS
SM
MD
LG