Ndërlidhjet

SHKUP


Ministria e Brendshme e Maqedonisë mbrëmë u ka bërë apel qytetarëve që të tregojnë vetpërmbajtje dhe të ndërpresin me protestat publike, në këto momente kritike. Ato janë kërcënim potencial për rendin publik, në shkallë të gjerë rrezikojnë jetën dhe pronën e qytetarëve dhe destabilizojnë në mënyrë plotësuese situatën e sigurisë, ka thënë ministria e Brendshme.
XS
SM
MD
LG