Ndërlidhjet

BEOGRAD


Njoftohet se anëtarë të Partisë Socialiste të Serbisë pritet të vizitojnë Milosevicin në Hagë. Zivorad Igic dhe Zivadin Jovanovic, kanë kërkuar viza udhëtimi për të takuar ish-liderin e tyre Slobodan Milosevic, i cili gjendet në burgun e Shveningenit në Holandë. Siç dihet, Milosevic është në pritje të gjykimit për krime lufte të kryera në Kosovë.
XS
SM
MD
LG