Ndërlidhjet

MOSKË


Zëvendës-sekretari amerikan i shtetit për kontrollin e armëve, John Bolton, është takuar sot me zëvendës-ministrin e jashtëm të Rusisë, Georgi Mamedov, për të diskutuar mbi pakësimin e armatimeve dhe planin e Shteteve të Bashkuara për mburojën raketore.
XS
SM
MD
LG