Ndërlidhjet

ANKARA


Gjatë aksidentit të një autobusi që ka ndodhur në lindje të Turqisë, afër Erzerumit, kanë humbur jetën 12 udhëtarë, shtetas të Turqisë dhe një rus, kurse 36 janë lënduar, njoftuan zëdhënës të policisë së atjeshme.
XS
SM
MD
LG