Ndërlidhjet

MAJAMI


Këngëtari dhe artisti amerikan, Aalyah Haughton ka humbur jetën dje, bashkë me shtatë persona të tjerë, kur një aeroplan i vogël udhtarësh është rrëzuar posa ishte ngritur nga aeroporti në Marsh Harbur në ishujt Bahame.
XS
SM
MD
LG