Ndërlidhjet

Shkup


Sekretari i përgjithshëm i Nato-s, George Robertson, nesër, do të vizitoj Maqedoninë për tu takuar me liderët politikë të këtij vendi të trazuar ballkanik dhe me trupat e aleancës veri-atlantike, që gjenden në misionin e mbledhjes së armëve nga kryengritësit shqiptarë në ish republikën jugosllave të Maqedonisë, ka deklaruar zëdhënësi i Nato-s, Barry Johnson.
XS
SM
MD
LG