Ndërlidhjet

Qyteti i Gazës


Lidershipi palestinez ka kumtuar se sulmi dhe depërtimi izraelit në Bregun Përëndimor dhe në Rripin e Gazës “synon të shkatërroj të gjitha marrëveshjet e nënshkruara dhe të përshkallëzoj politikën e terrorit”.
XS
SM
MD
LG