Ndërlidhjet

ShkupZyrtarë të lartë të Bashkimit Evropian, Javier Solana dhe Chris Patten sot do të arrijnë në Shkup, për të paraqitur një ofertë për një ndihmë të gjërë nëse të dy palët pajtohen për implementimin e marrëveshjes së paqes, bën të ditur agjencia AP.
XS
SM
MD
LG