Ndërlidhjet

Tel AvivNjë grua 86 vjeçare, që ishte shpallur e vdekur, u largua nga një spital në Tel Aviv për tu vendosur në një qendër rehabilituese.

Një gazetë izraelite ka raportuar se Shoshanna Galfend kishte shashtisur punëtorët e varrezave, kur pak para ceremonisë mortore, kishte ngritur kokën dhe qelur sytë...

Ajo tash merr frymë pa ndihmë mjekësore.
XS
SM
MD
LG