Ndërlidhjet

NAZRAN


Gjashtë ushtarë rusë janë vrarë dhe 11 të tjerë janë plagosur gjatë 24 orëve të fundit në Çeçeni. Një zyrtar pro-moskovit i administratës çeçene citohet të ketë thënë se pesë nga të vrarët, humbën jetën në 16 sulme të veçuara të guerrilasve mbi pozicionet ruse dhe postblloqet e tyre.
XS
SM
MD
LG