Ndërlidhjet

VENECIA


“Monsoon Wedding” i autores indiane Mira Nairs u vlerësua me çmimin “Luani i Artë” për fotografinë më të mirë, ndërsa italianët, Sandra Cecarelli dhe Luigi Lo Cascio, janë vlerësuar përkatësisht si aktorja dhe aktori më i mirë në festivalin e Venecias.
XS
SM
MD
LG