Ndërlidhjet

Shkup


Komandanti i Natos për Evropë, Joseph Ralston arriti për vizitë njëditëshe në Maqedoni.

Ishte e paraparë që ai të takohej me zyrtarët më të lartë maqedonas dhe me komandantin e misionit të Natos në Maqedoni, Gunnar Lange, ka thënë një zëdhënës i Natos.
XS
SM
MD
LG