Ndërlidhjet

Algjer


Një grup i amratosur ka vrarë 10 dhe plagosur 9 persona, në një port në Algjerinë përëndimore, kanë bërë të ditur burime nga shërbimet e sigurisë sot, një ditë pasi kishin ndodhur vrasjet.
XS
SM
MD
LG