Ndërlidhjet

BRUKSEL


Ministrat e jashtëm të Bashkimit Europian do të mbajnë një takim urgjent nesër në Bruksel, për të diskutuar rreth sulmeve në qytetin e Nju Jorkut dhe Uashington - njoftojnë zyrtarë të këtij organizmi. Ministrat e 15 vendeve të BE-së do të mblidhen nesër për të vlerësuar përgjigjen e tyre ndaj këtyre sulmeve-pohojnë të njëjtat burime.
XS
SM
MD
LG