Ndërlidhjet

PRISHTINË


Misioni i Shteteve të Bashkuara në Kosovë “është i tronditur dhe i tmerruar” nga përplasja e disa aeroplanëve në ndërtesat e dy rrokaqiejve në Nju-Jork dhe selinë e Pentagonit në Uashington. Për këtë arsye, zyra amerikane në Kosovë i bën thirrje personelit dhe shtetasve të vet, në Kosovë dhe në rajon, që të trehohen të kujdesshëm.
XS
SM
MD
LG