Ndërlidhjet

PRISHTINË


Komandanti i KFOR-it, gjenerali Torstain Skiaker, ka dënuar ashpër sulmet barbare në Nju Jork dhe Uashington dhe ka kumtuar se trupat e KFOR-it janë vënë në gjendje të lartë gadishmërie. “Personeli i KFOR-it është në gjendje gadishmërie dhe i aftë për t’u mbrojtur nga çfarëdo sulmi” – ka thënë gjenerali Skiaker.
XS
SM
MD
LG