Ndërlidhjet

PRISHTINË


Një polic shqiptar është vrarë dhe një tjetër është plagosur rëndë teksa përpiqeshin të ndalonin një automjet në një fshat në afërsi të Gjilanit- bëjnë të ditur burime të policisë së UNMIK-ut në Kosovë. Në skenën e incidentit është gjetur edhe trupi i pajetë i një personi të tretë, të paidentifikuar.
XS
SM
MD
LG