Ndërlidhjet

Uashington


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush, në Shtëpinë e Bardhë, do të takohet, më vonë gjatë ditës, me liderë republikanë dhe demokratë të Kongresit.

Zyrtarë të Shtëpisë së Bardhë kanë thënë se presidenti George Bush, para takimit në Kongres do të mbajë një mbledhje me ekipin e tij të sigurisë kombëtare.
XS
SM
MD
LG