Ndërlidhjet

NJU JORK


Prefekti, Rudi Giuliani ka thënë se deri tash janë gjetur 41 kufoma, ndërsa afro 1700 persona janë të lënduar.
Ai ka thënë se 259 zjarrëfikës dhe policë ende konsioderohen të zhdukur.
XS
SM
MD
LG