Ndërlidhjet

UASHINGTON


Më se 50 misione të Shteteve të Bashkuara janë mbyllur anembanë botës, në kuadër të masave të sigurisë pas sulmeve të djeshme terroriste në Qendrën Botërore të Tregtisë dhe në Pentagon.
Zëdhënësi i deplartamentit të shtetit, Richard Boucher ka thënë se nuk kishte kërcënime të drejtëpërdrejta por shefat e misioneve të Shteteve të Bashkuara kanë vendosur ti mbyllin ato.
XS
SM
MD
LG