Ndërlidhjet

JERUZALEM


Ministri i jashtëm izraelit, Shimon Peres dhe lideri paletinez Yasser Arafat pritet të takohen të dielën në aeroportin e Gazës – njoftojnë agjensitë e lajmeve që mbështeten në burime diplomatike izraelite.
XS
SM
MD
LG