Ndërlidhjet

BRUKSEL


Bashkimi Europian ka shpallur të premten ditë zie në të 15 vendet anëtare, në kujtim të mijëra viktimave në Nju Jork dhe Uashington. Ministrat e brendshëm dhe të drejtësisë së kësaj bashkësie do të tubohen të enjten e ardhshme për të diskutuar rreth masave për luftimin e terrorizmit.
XS
SM
MD
LG