Ndërlidhjet

LONDËR


American Airline ka rinisur fluturimet trans-oqeanike me udhëtimin e parë të pas-datës 11 shtator, që kishte për pikënisje aeroportin Heathrow të Londrës dhe destinacion Bostonin. Autoritetet amerikane kanë njoftuar se do të lejojnë vetëm një numër shumë të kufizuar fluturimesh brenda vendit, ndërsa masat e sigurisë janë forcuar si rrallë herë.
XS
SM
MD
LG