Ndërlidhjet

NJU JORK


Zyrtarët amerikanë thonë se 190 njerëz mund të kenë humbur jetën në Pentagon dhe pothuaj 5 mijë të tjerë në Qendrën Botërore të Tregtisë në Nju Jork. Kryebashkiaku Rudolf Giuliani ka thënë se moti i rënduar dhe me shira ka vështirësuar operacionet e kërkimit.
XS
SM
MD
LG