Ndërlidhjet

UASHINGTON


Senati amerikan ka miratuar një fond emergjence prej 40 miliardë dollarësh, para këto që do të përdoren për operacionet e shpëtimit, hetimet lidhur me sulmet dhe nevoja të tjera në fushën e sigurisë kombëtare. Kongresistët e patën aprovuar paketën më herët gjatë ditës.
XS
SM
MD
LG