Ndërlidhjet

UASHINGTON


Departamenti i Mbrojtjes i Shteteve të Bashkuara njofton se janë gjetur të dyja kutitë e zeza të aeroplanit që u përplas në Pentagon. Këto kuti përmbajnë informacione kyçe për trajektoren e fluturimit dhe bisedat telefonike të zhvilluara në aeroplanin e rrëmbyer.
XS
SM
MD
LG