Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Komanda e lartë e ushtrisë pakistaneze ka dënuar sulmet terroriste kundër Shteteve të Bashkuara por nuk ka arritur t’i përgjigjet kërkesës për gjetjen e të dyshuarit kryesor, Osama bin Laden. Gjenerali Pervez Musharaf, njoftoi përmes një kumtese se pjesëmarrësit ranë dakort rreth një numri rekomandimesh që do t’i paraqiten Kabinetit dhe Keshillit Kombëtar të Sigurisë nesër.
XS
SM
MD
LG