Ndërlidhjet

Islamabad


Pakistani do të mbështesë përpjekjet globale për ta luftuar terrorizmin ndërkombëtar lidhur me sulmet në Nju Jork dhe në Uashington, ka deklaruar zëdhënësi i Qeverisë.
XS
SM
MD
LG