Ndërlidhjet

Uashington


Senatorët demokratë të Nju Jorkut, Chuck Schumer dhe Hillary Clinton kanë përshëndetur presidentin amerikan George Bush, republikan, dhe të gjithë amerikanët që u bashkuan në përpjekjet për të ndihmuar popullin që pësoi nga sulmet terroriste.

Këto komente u bënë në paraqitjen e rregullt javore në Radio.

Në paraqitjet e mëparshme ishte kritikuar ashpër politika e presidentit George Bush.
XS
SM
MD
LG