Ndërlidhjet

TEHERAN


Presidenti reformist i Iranit, Mohamed Khatami, ka informuar Kombet e Bashkuara se Irani do të rreshtohet në krah të përpjekjeve ndërkombëtare kundër terrorizmit. Por Mohamed Khatami deklaroi se terrorizmi nuk mund të çrrënjoset me veprime emocionale dhe të nxituara.
XS
SM
MD
LG