Ndërlidhjet

SHKUP


Parlamenti maqedonas ka shtyrë debatin rreth propozimit për mbajtjen e referendumit mbi planin e paqes, pasi deputetët hapën diskutimin dhe më pas votuan një rezolutë që dënon aktet terroriste në Shtetet e Bashkuara.
XS
SM
MD
LG