Ndërlidhjet

GROZNI


Zyrtarë ushtarakë rusë thonë se 21 ushtarë dhe dy gjeneralë të armatës, kanë gjetur vdjekjen në dy sulme të veçuara në Çeçeni; i pari mbi një helikopter në afërsi të Groznit dhe i dyti në afërsi të një kazerme në qytetin Gudermes.
XS
SM
MD
LG