Ndërlidhjet

PODGORICË


Në një takim të ministrave të jashtëm të shteteve ballkanike u dënuan sulmet e fundit terroriste në Shtetet e Bashkuara dhe u shprehë gatishmëri për bashkëpunim në luftën kundër terrorizmit dhe krimit të organizuar.
Agjencia FP bën të ditur se në këtë takim ishte i pranishëm edhe përfaqësuesi i Kosovës.
XS
SM
MD
LG