Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtetet e Bashkuara nuk do të negociojnë me regjimin taliban të Afganistanit mbi dorëzimin e të dyshuarit për terrorizëm, Osama bin Laden. Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë, Ari Fleicher, tha se është koha për veprim dhe jo për bisedime me Talibanët.
XS
SM
MD
LG