Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti amerikan George Bush, u shpreh se ka shenja që procesi i paqes në Lindjen e Mesme po përparon. Bush tha më herët se sinjali i dhënë nga palestinezët dhe izraelitët është një “fije shpresë” se diçka e mirë mund të pasojë shkatërrimet e së martës së kaluar në Nju Jork dhe Uashington.
XS
SM
MD
LG