Ndërlidhjet

UASHINGTON


Ministri i jashtëm Saudit, Saud al-Faizal, në takimin me Sekretarin amerikan të Shtetit, Colin Powell, premtoi mbështetjen e Arabisë Saudite për Shtetet e Bashkuara në luftën kundër terrorizmit, por theksoi se fushata, duhet të ketë për qëllim drejtësinë dhe jo hakmarrjen.
XS
SM
MD
LG