Ndërlidhjet

JERUZALEM


Nabil Abu Rdeneh, këshilltar i autoritetit palestinez Yasser Arafat, tha se palestinezët po bëjnë gjithë c’munden për të forcuar mirëbesimin dhe ndalim zjarrin. Ai tha se janë shtuar patrullimet në rajonet më problematike, por militantë të grupeve islamike kanë deklaruar se do të vazhdojnë rezistencën kundër pushtuesve izraelitë.
XS
SM
MD
LG