Ndërlidhjet

UASHINGTON


Policia federale amerikane – FBI- ka bërë të ditur se ka arrestuar njërin nga dëshmitarët më të kërkuar pë sulmet terroriste në Amerikë, 43 vjeçarin Nabil Al Marabha. Në shtëpinë e tij në Detroit, iu gjetën planet e disa aeroporteve dhe dokumente të shërbimeve të aeroporteve.
XS
SM
MD
LG