Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Ambasadori i Talibanëve në Pakistan, Abdul Salam Zaeef tha se regjimi taliban nuk do ta dorëzoj Osama bin Ladenin, të dyshuarin e parë për sulmet terroriste në Nju Jork dhe në Uashington, pa prova; ai ka kërkuar një proces hetimesh nga ana e Kombeve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG