Ndërlidhjet

KEMP DEJVID, UASHINGTON


Presidenti amerikan, Bush nëpërmjet një video-konference kryesoi Këshillin Kombëtar të Sigurisë. Ishin të pranishëm edhe këshilltarja për siguri kombëtare, Condoleezza Rice, shefi i kabinetit Andrew Card dhe shefi i Cia-s, George Tenet.
XS
SM
MD
LG