Ndërlidhjet

ASTANA


Papa Gjon Pali i Dytë arriti për vizitë në Kazakhstan. Ai deklaroi se “diferencat duhet të zgjidhen me negociata paqësore dhe dialog e jo me kapacitete ushtarake”.
XS
SM
MD
LG