Ndërlidhjet

NJU JORK


Nju jorkezët janë mbledhur në një ceremoni përkujtimore në nder të viktimave të sulmeve terroriste të 11 shtatorit. Tubimi po mbahet në stadiumin Janki dhe është organizuar nga Bashkia e qytetit të Nju Jorkut. Marrin pjesë dhjetra mijëra banorë e personalitete të Shteteve të Bashkuara, ndërsa është i pranishëm edhe presidenti George Bush.
XS
SM
MD
LG