Ndërlidhjet

TOKIO


Shtetet e Bashkuara kanë sinjalizuar aleatët për goditjen e dytë të mundshme të sulmeve terroriste, ka njoftuar agjensia japoneze e lajmeve, duke iu referuar burimeve qeveritare. Sipas burimeve të kësaj agjensie, vala e ardhshme e sulmeve terroriste mund të jetë edhe më e pamëshirshme dhe më shokante se sulmet e 11 shtatorit në Shtetet e Bashkuara.
XS
SM
MD
LG