Ndërlidhjet

PRISHTINË


Të paktën katër parti serbe janë pajtuar të formojnë një koalicion në prag të zgjedhjeve të përgjithshme në Kosovë, raporton Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim Europian. Por zëdhënësja Claire Trevena nuk përmendi emrat e partive pjesëmarrëse.
XS
SM
MD
LG