Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush ka nënshkruar sot një dekret që Osama bin Ladenit dhe personave të organizatës së tij t’u bllokohen fondet në Shtetet e Bashkuara, ka kumtuar Shtëpia e Bardhë.
XS
SM
MD
LG