Ndërlidhjet

SHKUP


“Deri tash, pjesëtarët e gueriljes kanë dorëzuar 3046 armë, shumë mina, eksplosiv dhe municion” - ka thënë zëdhënësi i Natos, Barry Johnson.
Misioni aktual i Natos në Maqedoni përfundon pasnesër.
XS
SM
MD
LG